info@gebzehacamat.com
0532 584 9776

DİYET PROGRAMI

ÖNCESİ VE SONRASI YAPILACAKLAR

ÖNCESİ VE SONRASI YAPILACAKLAR

Yapacağımız hacamat Eğer özel bir dönem hacamata değilse mesela ilkbaharda olan yani değişim dönemindeki olan hacamat değilse ve önemli bir rahatsızlık ve kullanılan ilaç yoksa sıradan bir kişi için sadece 4 saatlik açlık olması yeterlidir. Ve aynı zamanda Hacamattan sonra da 4 saat yiyip içmemek ve uyumamak gerekir Daha sonrasında sıradan günlük yaşama devam edilir.
 
Eğer bahar dönemi hacamatı yaptıracaksak, Yaz meyveleri ne başlamamış olmak gerekir, 3 gün öncesi hayvansal gıda yani proteinli gıdalar ve bir gün önce cinsel ilişki, 4 saat öncesi açlık ve manevi temizlik amacı ile güzel Niyetler ile beraber hacamat yapılr. 
Sonrasında ise, 4 saat bir şey yiyip içmemek ve uyumamak gerekir, yine aynı şekilde 1 gün duş almamak, 3 gün sonrası da proteinli gıdalar yenilmemesi gerekir.
 
hacamata Eğer manevi tedavi amacıyla başvurulacaksa Yukarıdaki Yazılanlara ilaveten manevi hazırlık yani niyet ve inançlılık gerekir.
Şunu da söylemek gerekir ki Hacamattan sonra vücut alıngan olacağından soğuk algınlığına yatkın olur dolayısı ile ilk gün kendinize dikkat etmenizde fayda var.
 
Konuşulan bazı yanlış söylemleri düzeltelim, Hacamattan önce ki Kiraz yenmeme konusu Aslında şudur, bahar dönemi hacamatının yaz meyvelerini yemeden yapmış olmak gerekir yani o değişim dönemine ait olan bir durumdur, aynı zamanda hayvansal gıda pehrizi de o dönem geçerlidir haricen böyle bir mecburiyet yoktur.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin